Ogłoszenia 03.01.2021

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM                           Lubiąż 3 stycznia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W pierwszą niedzielę nowego roku pragniemy powierzyć Chrystusowi ten nowy czas. Jeszcze w klimacie Bożego Narodzenia dostrzegamy Jezusa, który przychodzi aby nas odkupić, by nadać sens naszym dniom, by ukazać perspektywę wieczności, do której jesteśmy zaproszeni. W każdej Eucharystii odkrywamy na nowo miłość Boga, który staje się dla każdego z nas „wiatykiem” czyli pokarmem na drogę. Uczmy się nieustannie dostrzegać tę perspektywę wieczności, w której już uczestniczymy od dnia naszych narodzin.

2. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte z poświęceniem kadzidła i kredy według porządku niedzielnego.

3. 7 stycznia pierwszy czwartek miesiąca. Na Mszy Świętej o 17.00 pomodlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Takich będziemy mieli kapłanów, jakich wymodlimy. Zapraszamy więc do wspólnej  modlitwy.

4. W piątek 8 stycznia przed południem odwiedziny chorych.

5. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

poniedziałek          od godz.10.00 – Zagórzyce

wtorek                   od godz.10.00 – Rataje

czwartek                od godz.10.00 – Prawików

sobota                    od godz.10.00 – Gliniany

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *